İletişim
Anasayfa

Carwinmax,tan Yılın Roportajı...

-          Carwinmax’dan bahseder misiniz?

-          Carwinmax’  Car  Care Sektörünün    Temel İlkeler üzerinde  Kurulmuş Olan Bir Firmadır .

-          Car Care Sektörüde Çok Önemli Bir Projeyi Hayata Geçiren Carwinmax   ( ATS )  Yani

-          Araç Takip Sistemi Üzerinden Müşterilerine Online Hizmet Vermenin Ayrıcalığını  Yaşıyor

-          Çok Genç Ve Dinamik Bir  Ekip İle Bu  Yola Çıkan Carwinmax Arkasında 6 Tane Bayi Ağı İle Bu  Yola Devam Ediyor.

-          Çok Kısa Bir Süre İçerisinde  Car Care Sektöründe Bir çok Yeniliği Hayata Geçiren  Carwinmax  Şanlıurfa’da  Car Care Sektörünün En Büyük Uygulama ve Eğitim Merkezini  Kurmuştur

-          Carwinmax Ne zaman kuruldu?

-          Carwinmax  16 Eylül 2014 Yılında Kuruldu ?

-          Kaç şubeye sahipsiniz?

-          6 Adet Şubemiz Mevcut  ?

-           Müşterilerinize uyguladığınız hizmetler nelerdir? Genel hizmetlerinizin yanında kişiye  ve araca özel çalışmalarınız da var mı?

-          Müşterize Vale Hizmetini Sunuyoruz Araçlarını Ev den iş Yerinden  Teslim Alıp Adreslerine Teslim Ediyoruz.

-          Carwinmax  Ugulama Merkezlerine Gelen Araçlarımız  İçin Özel Olarak Carpro  Seramik Kaplama Uygulamamız Mevcut Olup Bunun 5 yıl Garanti Süresi Veriyoruz..

-          Bayilik Şartlarımız Konusunda  Kriterlerimiz Var Mesala metropol Kentlerde Avm  de Olmasına Özen Gösteriyoruz  Diğer Şehirlerimizde En Az 250 M2 Olmasına Özen  Gözteriyoruz.

-          1. Yaşınızda 6 şube ile büyüdüğünüzü görüyoruz. Açılıştan bu güne 1. Yılınız nasıl geçti? Gelecek hedefleriniz nelerdir.

-          Carwinmax Ayrıcalık Sunar  Sloganımız İle Bu Yola Çıktık ,Açıldıktan Hemen Sonra  Otomobil  Plazalarında ki Skıntıları Kendilerine Anlatarak   Onlara Çözümler Ürettik  Ve Ortak Çalışma Kararları Aldık ..

-          Gelecekte ki En Büyük Hedeflerimiz  Türkiye de Car Care Sektörünün   Yerli Sermayesi İle Kurulmuş Bir  Marka Olup Dünya Pazarında Yer Almak.